Jsme moc rádi, že jste přišli za námi NALAHVINKU! Je to jasný důkaz toho, že jste opravdovým milovníkem dobrého jídla a pití!

Jsme malá rodinná firma, která vznikla díky velké lásce k vínu a ke všemu, co je domácí, kvalitní a české. Rozhodli jsme se založit místo, kde se Vám pokusíme nabídnout kvalitní česká vína od malých vinařů, o kterých ani nemusíte mít tušení, že existují - a to by byla velká škoda!

Naše vize je jednoduchá! Jelikož sídlíme v úžasné Vinařské oblasti Čech, náš eshop bude převážně zaměřen na tuto oblast. Doufáme, že dokážeme i zarytým milovníkům tohoto moku z moravských končin, že i Vinařská oblast Čech stojí za LAHVINKU...

K vínu neodmyslitelně patří i gurmánské zážitky! K našim vínům nabízíme tedy i produkty přímo z malých rodinných farem. Těšit se tak můžete na různé druhy domácích sýrů, pršutů, nakládaných pochutin a jiných dobrůtek, které vznikají ve stejné oblasti, jako naše vína.

Milujeme kvalitní české výrobky a doufáme, že Vám pomůžeme objevit produkty, které stojí za to!

Máme spoustu plánů a víme, že nic nejde najednou, takže nám prosím dejte chvilku času na rozkoukání se a my slibujeme, že budeme přicházet čím dál častěji s další a další novinkou na našem eshopu.

Děkujeme, že jste s námi!