Od počátku hledáme pro náš eshop dodavatele, kteří do svých výrobků vkládají srdce. Když jsme se dozvěděli o firmě DOBROTY S PŘÍBĚHEM, bylo jasné, že jejich nakládané potraviny jsou pro nás to pravé. Nejedná se totiž jen o super chutné nakládané dobroty, ale v tomto projektu je něco víc…

DOBROTY S PŘÍBĚHEM jsou nakládané potraviny, které vznikly jako produkt pracovní terapie lidí s mentálním postižením v sociálně terapeutické dílně na Slapech. Tu provozuje již sedm let organizace Portus Praha, známé pořádáním celostátního benefičního projektu AKCE CIHLA. Z výtěžku několika ročníků této sbírky Portus Praha v roce 2013 financoval i výstavbu zcela nové dílny v Davli u Prahy, která umožnila rozšíření původní výroby až do roviny plnohodnotného zaměstnávání lidí se speciálními potřebami, kteří mají nějaké zdravotní omezení nebo postižení. 

V Davli u Prahy v únoru 2014 otevřeli sociální integrační podnik, v kterém našli již plnohodnotné zaměstnání i lidé se speciálními potřebami, kteří ve svém životě překonávají nějaké zdravotní znevýhodnění nebo postižení.

V potravinářské výrobně se specializují na nakládání sýrů a utopenců a věřte nám, že to stojí za to!

Dobrou chuť!